Rreth nesh

Historia jonë

JS kimike Weifang Co, Ltd, është një kimikate tregtare dhe prodhimin kompani globale me seli në Weifang City, Kinë. Me parimin e tregtisë së ndershme dhe të favorshme, shërbim me cilësi të lartë dhe zhvillimin e qëndrueshëm. Ne ka vendosur afat-gjatë dhe marrëdhënie të qëndrueshme të biznesit me shumë ndërmarrje të famshme kimike në shtëpi dhe jashtë vendit, dhe fitoi mbështetjen e madhe dhe besimit nga klientët tanë.

Fabrika jonë në pronësi të plotë është e vendosur në Binhai Zona e Zhvillimit Ekonomik-Teknologjik (një zonë e kombëtare të zhvillimit ekonomik dhe teknologjik) të Weifang. Aktualisht, fabrika ka një fabrikë 2-ethylanthraquinone e 3000 ton / vit me të drejtat e pronës intelektuale të pavarur, e cila ka arritur nivelin e përparuar teknologjik në Kinë. Veç kësaj, ajo është e plotë me bimë mbështetëse, të tilla si triklorid anhidroz alumini bime prej 2.500 ton / vit, polyaluminium klorid bime 20, 000 ton / vit, magnez sulfate impiantit të 100, 000 ton / vit, kalium sulfate bime prej 60, 000 ton / vit dhe bimore acid sulfurik i 60, 000 ton / vit. Ajo posedon R profesional & D dhe aftësive të projektimit, kapacitet shumë të kualifikuar të prodhimit dhe të përsosur pas shitjes sistemin e shërbimit.

JS Trading gjithmonë do t'i përmbahet filozofisë funksionimin e "Le të Punonjësve të lumtur, le klientët të ketë sukses, të kontribuar në shoqëri", dhe ofron klientëve me shërbim me cilësi të lartë me anë të kosto-efektive produkteve të qëndrueshme dhe me cilësi të lartë dhe ekspertëve të lartë konsulencë ekipit .

Fabrika jonë

Weifang Menjie Chemical Co, Ltd, u themelua në vitin 1993 dhe zë një sipërfaqe prej më shumë se 40, 000 metra katrore. Kjo është një kompani që ka më shumë se dhjetë vjet përvojë në prodhimin e produkteve kimike rafinuar. Kompania është e vendosur në mes të gadishullit të bukur dhe të begatë Shandong. Weifang City-qyteti botë të qift. Produktet janë përdorur kryesisht për prodhimin e peroksid hidrogjeni nga procesi anthroquinone dhe për sintezën e materialeve mjekësore dhe farmaceutike, materiale të lehta të ndjeshme, ngjyra, etj Kompania ka zhvilluar të jetë një prodhues i specializuar 2-etil Anthraquinone me prodhimin më të madh dhe shkallë shitje, ka një kapacitet vjetor të prodhimit prej 2000 ton produktit trashë dhe 1500 ton produktit fine. Përveç kësaj, kompania gjithashtu prodhon produkte të tjera kimike të tilla si klorur polyaluminum, alumini  triklorid anhydrous, etj

Aktualisht kompania ka 120 të punësuar, duke përfshirë 28 teknikë të specializuar me një diplomë më e lartë se diplomë kolegji dhe 7 me kohë të plotë të kërkimit dhe zhvillimit profesionistëve. Kompania është e pajisur me më të sofistikuara analizimin dhe testimin e aparateve në Kinë dhe është e angazhuar në investime, kërkimin dhe zhvillimin e integrimit feedstock-prodhimit dhe proceset e reja të prodhimit. arritje të mira janë bërë.

Produkti ynë

Produktet tona përfshijnë si në vijim:
1. 2-ethylanthraquinone
2. Anhydrous triklorid alumini
3. Polyaluminium klorur
4. sulfate magnezi
klorur 5. Kalciumi
6. hidrofil fumed silicë
Ne furnizimin me produkte poliuretani të gjithë globin në një gamë të gjerë të kompanive në mbarë botën, duke filluar nga organizata të mëdha shumëkombëshe për kompanitë e vogla individuale.

 


WhatsApp Online Chat!