China tharëse llak të bardhë bazicitetit ulët klorid polyaluminum ujit të pijshëm Prodhues dhe Furnizues | JS

tharëse bardhë spray bazicitetit më i ulët polyaluminum ujë të pijshëm chloride

Përshkrim i shkurtër:

tharëse bardhë spray bazicitetit më të ulët të ujit të pijshëm polyaluminum klorid CAS 1327-41-9 Kina e madhe pastërti të lartë polyaluminum bardhë chloride (PAC) Fabrika CAS No .: 1327-41-9 Produkt Hyrje: Emri i produktit: pastërti të lartë chloride Polyaluminium Ngjyra: e verdhë / të bardhë pluhur karakteristike: ulët METODA bazicitetit pastërti të lartë PRODHIMI: llak tharëse lloji Perdorimi: të pijshëm të trajtimit të ujit të pijshëm / trajtimit të ujit Vendi i origjinës: Shandong, China (kontinent) DELIVERY DETAJ: brenda 15-20 ditë pas konfirmimit ...


Detail Product

Produkt Tags

tharëse bardhë spray bazicitetit më ulët të pijshëm ujit polyaluminum chloride CAS 1327-41-9

Kina e madhe pastërti të lartë polyaluminum bardhë chloride (PAC) fabrikë

CAS No .: 1327-41-9

PRODUCT HYRJE:

Emri i produktit: pastërti të lartë Polyaluminium chloride

Ngjyra: e verdhë / pluhur të bardhë

Karakteristike: bazicitetit ulët pastërti të lartë

METODA E PRODHIMIT: spray type tharëse

PËRDORIMI: pijshëm trajtimin e ujit / trajtimit të ujit të pijshëm

Vendi i origjinës: Shandong, China (kontinent)

DELIVERY Detail: brenda 15-20 ditëve pas qëllim konfirmuar

FURNIZIM Aftësia: 800ton / muaj

PORTI: Qingdao / SHANGHAI

Çmimi: FOB 300,00-500,00 USD / ton

MOQ: 1 * 20GP

PRODUCT SHOW:

wsdlbdwpc-detajet

SPECIFIKIM PRODUKTI:

artikuj

spekulim

shfaqje

pluhur të bardhë

Aluminit (Al2O3) (%)

30-31

Bazicitetit (%)

40-70

Pazgjidhshëm të ujit (%)

0,1

Vlera e pH (1% solucion ujit)

3,5-5,0

N%

0,03

si%

0.0005

Pb%

0.003

Cd%

0,0006

hg%

0,00002

Cr 6+ %

0.0015

Detajet e produktit Paketimi:

25 kg pp thurur qese ose çanta letër plastike me astar PE

Trego në foto
wsdlbdwpc-produktwsdlbdwpc-produkt-1
PRODUCT Advantage:

spray White tharëse Polyaluminium chloride (PAC) si një lloj coagulants të teknologjisë së lartë, Ajo është përdorur gjerësisht në trajtimin e ujit të pijshëm, letër, dhe industritë e tjera. Bazuar në bazicitetit më të ulët, është e rezultate të mira për ujë trajtojnë alkaline. Përveç kësaj, pastërti të lartë polyaluminum bardhë chloride (PAC) është pluhur të bardhë, do të 't të ndikojë ngjyra e ujit. Aktualisht, si klorur lartë tip polyaluminium, ajo është shumë popullor në vendet e zhvilluara klientit.


  • Paraardhëse
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
    WhatsApp Online Chat!